Tất cả sản phẩm
-
Pedro Soares da Silvamột người giao hàng được thực hiện bên trong sản phẩm, chất lượng của mặt hàng được yêu cầu, một người liên hệ rất tốt thông tin về mặt hàng được yêu cầu, ý chí tốt -
Levy XemĐèn rất đẹp, đến đúng giờ, dịch vụ tuyệt vời của người bán hàng. -
Muhammad RizwanRất chuyên nghiệp!
Người liên hệ :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Kewords [ bright led strip lights ] trận đấu 72 các sản phẩm.
30 * 16mm Aluminium Drywall LED Channel Plaster Architecture LED Profile Aluminium
| Tên sản phẩm: | Hồ sơ nhôm LED không viền |
|---|---|
| Kích thước sản phẩm: | 30(Rộng)*15.4(Cao)*2000(L) |
| Màu sắc: | Bạc/Trắng/Đen |
30 * 16mm Đèn đường tường Đường sơn LED Profile Aluminium Đèn kiến trúc
| Tên sản phẩm: | Hồ sơ nhôm Trimless |
|---|---|
| kích thước sản phẩm: | 30(Rộng)*15.4(Cao)*2000(L) |
| Màu sắc: | Bạc/Trắng/Đen |
IP20/IP65/IP67/IP68 Rated LED Flex Ribbon Cuttable Design of 6.25mm/unit for Versatile and Customizable Lighting
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Lumen: | 2000lm |
Transform Your Garden into a Beautiful Paradise with Garden Solar Strip DC 12V/24V Input Voltage and 6-8 Hour Charging Time
| Input Voltage(V): | DC 12V/24V |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Long-lasting Ultrabright Solar Strip with Lithium-ion Battery and Silicone Material
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Working Time: | 8-10 Hours |
| Application: | Garden/Park |
Long-Lasting Solar Neon Strip 6-8 Hours Charging Time 10 Meters Length
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-6500k |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
2700-6500k Color Temperature Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Warranty: | 5 Year |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Versatile Free-cut Solar Strip with Adjustable Color Temperature of 2700-6500k and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium-ion |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
DC24V Sub Size LED Wall Washer Flexible Surface Mounted Linear Light IP67 30° 60°
| Điện áp: | 24v |
|---|---|
| Xếp hạng IP: | IP67 |
| Công suất (W/M): | 9,6W |
RGB LED Wall Washer Lens Strip Đèn LED ngoài trời có thể tắt với ống kính
| Điện áp: | 24v |
|---|---|
| Xếp hạng IP: | IP67 |
| Công suất (W/M): | 14,4W |


